Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
3D Lazer Tarama

3D Lazer Tarama

3D Lazer Tarama Talisman Makine ve Kalıp fabrikamızda yüksek hassasiyette 3 boyutlu ölçüm ve tarama yapabilen dijital araçlarla hızlı ve doğru veri temini sağlarız. Her türlü kalıp ve parça imalatında karmaşık parçaların tasarımları, analizleri rekabete dayalı piyasada yüksek kalite standartlarında, hızlı bir şekilde kusursuz ve hızlı veriler ile başarılarınıza katkı sunar.

Firmamız sahip olduğu 3D lazer tarama teknolojileri tasarlanan veya bize yolladığınız her objenin kalıp, model ve ürünler için profesyonel bir modelleme yapıyoruz. Lazer ışığının objelerin yüzeyinin bozulmadan 3 boyutlu olarak ölçü, şekil ve ebatlarının tam olarak alınarak dijital ortama aktarılmasıdır. 3D lazer taramada ürün üzerinde noktasal bulutlar oluşturur. Oldukça karmaşık yapıdaki objelerin ölçülmesinde, hesaplanmasında çok büyük bir avantaj sunar. Bu da daha fazla verinin doğru bilinmesini sağlar. Tüm bu süreç lazer tarama ile çok hızlı ve hassas bir şekilde yapılır. 0bje kullanılacak farklı yazılımlar kullanılarak bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak gösterilir.

3D lazer tarama Sakarya objelerin ölçülmesinde kullanılan en doğru, en hızlı yöntemlerdir. Hazırlanan parça 3D lazer tarama ile tüm detayları ayrıntılı olarak görebilir, parçanın kusursuz olması için düzenlemeler yapabilirsiniz.

Dünyada teknolojinin gelişmesini yakından takip eden bir firma olarak, üstün teknoloji ürünlerini bünyemize kattık. Siz değerli müşterilerimize yüksek standartlarda, kaliteli, hızlı profesyonel çözümler sunarak ürünlerinizin katma değerini arttırıyoruz. Yüksek rekabet ortamında teknolojiyi profesyonel mühendislik çözümleri ile birleştirerek imalat süreçlerini kısaltmak, yüksek kapasitede kusursuz ürünler üretmek, verimliliği arttırmak ve maliyetleri

kontrol altında tutmak için müşterilerimize tersine mühendislik hizmetini sunuyoruz. Üretim sürecini hızlandıran, detaylı değerlendirme yapmayı sağlayan tersine mühendislik üretilen her objenin tasarımını çıkarma, veri toplama, yeniden üretme süreçlerini içine alır. Talisman Makine ve Kalıp her türlü yüksek teknoloji donanımına sahip teknik alt yapısını da sürekli yenileyip takip ederek müşterilerimizin taleplerini hızlı ve kusursuz olarak karşılar.

İzmir, İstanbul, Ankara, Sakarya, Konya, Bursa 3D lazer tarama hizmetini Talisman Makine ve Kalıptan hızlı ve doğru şekilde alabilirsiniz. Lazer tarama yapılacak objelerinizi bize gönderin. Anında fiyat teklifi ve gerekli bilgileri size verelim.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM