Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Kauçuk Kompresyon

Kauçuk Kompresyon

Kauçuk kompresyon sistemlerimiz vulkanizasyon ünitelerimizde yüksek kapasitemiz ve yenilenen makine parkurumuzla siz değerli müşterilerimizin taleplerini her gün artan kapasitemizle karşılıyoruz. Firma, kauçuk kompresyon preslerde kauçuk ürün parçaları imalatını gerçekleştirir. Geniş ürün yelpazesi ve Ar-Ge çalışmaları ile her türlü kauçuk şartnamesine uygun imalatları yapılır.

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda özel tasarımlar itina ile hazırlanır. Müşterilerimizin ürünlerine artı değer katmak için sürekli destekliyoruz. Talepleri zamanında ve eksiksiz olarak yapma kapasitesine sahip firmamız, kauçuk kompresyon sistemleri ile otomotiv sektörü, tekstil sektörü, beyaz eşya sektörü, endüstriyel alanda kullanılan kauçuk parçalar, bant taşıyıcılar, lastikler, iş makineleri için farklı boyutlarda contalar vs. talepleri ekonomik fiyatlarla sizlere sunar.

Sakarya Talisman Makine ve Kalıp bünyesinde ihtiyaç olan birçok çeşit kauçuk hammaddesini bulundurur. Laboratuvarlarında çalışmalar ve profesyonel çalışanları ile birlikte üretimde yüksek kauçuk işleme kapasitesi ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Tüm proses çalışmaları hassas bir ortamda gerçekleşir. Kauçuk kompresyon sistemleri kullanılarak vulkanizasyon ünitelerinde her türlü kauçuktan istenilen kauçuk imalatı yapılır. Firma, kompresyon kalıplı kauçuk parçalar üretimini yapar. Günümüzde ileri teknolojiler kullanılarak konpresyon, enjeksiyon ve transfer kalıplama da teknikleri ile kauçuk hammaddeli teknik parçalar profesyonel olarak imal edilir.

İzmir, Ankara, Konya, Bursa, İstanbul, Sakarya Talisman Makine ve Kalıp hamur haline getirilmiş kauçuk karışımını yüksek teknolojiye sahip kompresyon preslerde profesyonel ve hassas çalışma ve tekniklerle ürün imalatı yapar. Esas itibari ile kauçuk içerikli malzeme kimyasal bir işlem olan vulkanizasyon yöntemi ile sertleştirilir. Bu proses işlemi yüksek sıcaklıklarda gerçekleşir. Kompresyon, Enjeksiyon gibi ileri teknoloji üretim yöntemleri ile donatılmıştır. Müşterilerin şartnamelerine uygun olarak hazırlanan imalatlar gerekli laboratuvar testlerden geçirilir. Tüm tasarımlar, teknik çizimler ve üretim yöntemleri Talisman Makine ve Kalıp mühendisleri tarafından gerçekleştirilir. Tasarımdan üretime kadar hassas süreç teknik ekip tarafından yürütülür.

Talisman Makine ve Kimya kendi geliştirdiği ürün yelpazesi dışında müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel çözüm önerileri ile müşterilerine katma değer katar. Çevreye duyarlılığı, odaklanmış kalite anlayışı ile standartlara uygun güvenilir ürünleri müşterilerine sunar.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM