Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Kauçuk Metal Bileşenli Parça İmalatı

Kauçuk Metal Bileşenli Parça İmalatı

Kauçuk, Metal Bileşenli Parça İmalatı Sakarya Talisman Makine ve Kalıp otomotiv sektörü başta olmak üzere diğer sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım, analiz ve üretimini gerçekleştirir.

Kauçuk hammaddesi yardımcı malzemelerle farklı özellikler kazandırılarak yüksek mukavemetli, sürtünmeye, kimyasal maddelere karşı dirençli hale getirilir. Kauçuk parça, kullanım yerine göre değişik vasıflarda geliştirilerek hemen hemen her sektörün vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Özellikle otomotiv sektöründe kauçuk – metal bileşenli parçalar sızdırmazlık özelliği, elastikliği ile kullanırken; eldiven, hortum, conta, elektrik, ayakkabı, motor titreşim takozları, triger kayışı vs. gibi her sektörde kauçuk – metal bileşenli parça kullanılır durumdadır. Otomotiv sektörü ihtiyaçları kauçuk metal bileşenli parça imalatı ile titreşim, süspansiyon parçaları, sızdırmazlık ve istenmeyen seslerden korunmak amacı ile her ölçü ve ebatta kauçuk parça imalatı yapılır.

Kauçuk, gerekli işlemlerden sonra kullanacağı sektöre oldukça fazla katma değer katar. Kauçuk metal bileşenli parça üretiminde Ar-Ge çalışmaları ile kusursuz kalıp tasarımı ve üretimin her aşamasında gerekli olan tüm testler yapılır. Devamlılığı olan kauçuk metal bileşenli parçaların her partisi aynı nihai ürün olması açısından hazırlanan formül her partide gözden geçirilir. Kauçuk yardımcı metal bileşenleri ile yüksek dayanıklılığa, sürtünmeye karşı dirençli hale getirilir. Ayrıca kauçuk metal parçalar istenmeyen gürültüyü de emer ve araç içerisinde yolcu güvenliğine karşı da etkilidir.

Sakarya, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Konya Talisman Makine ve Kalıp kauçuk metal bileşenli parça imalatı için gerekli kauçuk enjeksiyon kalıplarının istenilen ölçü, ebat ve şekillerde imalatını gerçekleştirir. Talep edilen ürün numunesi ve ölçüler veya sıfırdan yeniden tasarımlar 3D görseller ve teknik çizimler, numuneler hazırlanarak müşteriye sunulur. Müşteri onayından sonra eğer bir sorun varsa düzeltilir ve imalata geçilir. Tüm bu süreçte gerekli tüm testler yapılır. Çok partili imalatlarda her partide testler gelişmiş kalite kontrol ekibi tarafından yapılarak son nihai ürünün de yüksek kalitede olması sağlanır.

Talisman Makine ve Kalıp her ölçü ve şekilde kalıp ve kauçuk metal bileşenli parça imalatını hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlarla zamanında teslim eder. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bizden fiyat almadan karar vermemenizi istiyoruz.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM