Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Kauçuk Parça İmalatı

Kauçuk Parça İmalatı

Kauçuk Parça İmalatı Sakarya Talisman Makine ve Kalıp, kauçuk parça imalatını sağlayan kauçuk kalıp imalatı ile ekonomik, hızlı ve yüksek kalitede üretim yapar. Kauçuk hammaddesi işlenmeden kullanıma uygun değildir. Endüstriyel ürün olarak çok fazla sektörde kullanılan kauçuk botanik bir malzeme olması nedeni ile kullanılacak sektöre göre yardımcı malzemeler ile hazırlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Kauçuk kalıp imalatı ve kauçuk parça imalatında faaliyet gösteren firma ürün yelpazesini sürekli yenilerken siz değerli müşterilerin taleplerini ve her tür kauçuk parça imalatını yapar. Kendi bünyesinde kauçuk parça üretimi için gerekli olan kalıp tasarımlarını 3D görsel teknik çizimleri ile vulkanizasyon kalıplarını hazırlar. Tüm bu süreçlerde yüksek teknoloji ve yazılımlar kullanır. Talep edilen her bir kauçuk parça imalatı için kullanılacak yere göre kauçuk hammaddesi, seçilecek malzemeler, tasarım ve nihai süreç firma tarafından detaylı ve titizlikle takip edilir. Prosesin her aşamasında talep edilen ürünler gerekli testlerden geçer. Sizlere kaliteli ve hızlı olarak teslime hazır hale gelir.

Kauçuk parça imalatı istenilen ürünün özellikleri incelenir ve hammadde seçimi yapılır. Burada kauçuğun yanında kullanılacak ürünlerle birlikte reçete hazırlanır. Gerekirse uzun süren ve yüksek partili teslimatlarda formülasyonda her parti de aynı olması için gerekli düzenlemeler yeniden yapılır. Kontrol edilir. Tüm bu aşamalarda Talisman Makine ve Kalıp, Ar-Ge ve teknik alt yapısı ile her partide aynı ürünü elde edebilecek düzeyde sistemli ve gelişmiş kalite kontrol sistemine sahiptir.

Müşterilerinin talep ettiği ürünlerin numunesi veya ebat ve ölçüleri belirlenerek, kauçuk parça imalatı yapmak için kullanılacak kalıpların tasarımı hazırlanır. 3D görsel teknik çizimleri hazırlanan kalıplar kontrol edilir bu süreçte deneme baskıları ve müşteri onayı safhasına geçilir.

Üretim sürecinin her aşamasında imal edilecek parçanın özelliklerine göre farklı teknikler kullanılarak vulkanizasyon işlemi yapılır. Firmamız sıfır hata prensibi ile üretimin her aşamasında gerekli testleri yapar. Böylece yüksek siparişlerde bile her partide aynı evsafta ürün imal edilmesi sağlanır.

İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Sakarya Talisman Makine ve Kalıp her türlü kauçuk parça imalatı ve istediğiniz ebatlarda kauçuk kalıp imalatı için fiyat teklifi almadan karar vermeyin.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM