Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Plastik Enjeksiyon Kalıpları

Plastik Enjeksiyon Kalıpları

Plastik Enjeksiyon Kalıpları, Kauçuk enjeksiyon kalıpları, Progresif sac metal kalıpları, Sac metal kalıpları, Baskı işleri, Kesme kalıpları imalatını yapan firma, profesyonel olarak müşterilerinin her türlü ölçü ve ebatlardaki kalıp ve baskı taleplerini, hızlı, kusursuz ve uygun fiyatlı olarak karşılar.

Tasarım aşamasından imalata kadar hassas bir prosesten geçen kalıp imalatı, gerekli testlerden ve kontrollerden sonra onay verilerek imal edilir. Plastik enjeksiyon kalıbı ihtiyaçlarınız istenilen ölçü ve ebatlarda 3D teknik modellemeler ve gerekli testler yapıldıktan sonra sizlere iletilir. Onay alan kalıplar seri üretim için hızlıca hazırlanır. Plastik enjeksiyon kalıp imalatı oldukça hassas bir süreçtir. Kalıbın sıfır hata ile hazırlanması üretim sürecini etkiler. Sakarya Talisman Makine ve Kalıp tarafından hazırlanan kalıplar bilgisayar kontrollü çeşitli yazılımlar kullanılarak yüksek hassasiyet gösterilerek hazırlanır.

Ankara, Sakarya, İzmir, Bursa, Konya, İstanbul vs. ülkemizin her bir köşesine ve yurt dışı plastik enjeksiyon kalıp talebini karşılayacak düzeyde son teknolojiler donatılmış Talisman Makine ve Kalıp Ar-Ge çalışmaları ile hızlı, yenilikçi, kaliteli ve profesyonel hizmetin adresidir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, beyaz eşya sektörü, makine sektörü, gıda sektörü, sağlık sektörü gibi tüm sektörlerin plastik enjeksiyon kalıbı üretimini yüksek kaliteli olarak üretir. İleri teknolojilerle donatılmış firma; enjeksiyon makineleri ile yüksek kapasitede parça üretimine sahiptir.

Size ait ürünlerin kusursuz şekilde üretilmesini sağlamak amacı ile yüksek kaliteli malzemeler ve mühendislik bilgisi ile hazırladığımız plastik enjeksiyon kalıpları ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Seri üretimde binlerce parçanın kusursuz imalatında memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Profesyonel ekibimiz, teknik elemanlarımız ile en kaliteli malzemeler kullanarak hızlı imalat yaparız. İstenilen ebatlarda ve şekilde hazırlanan kalıplar gerekli testlerden geçer ve sizlere 3D teknik çizimler onaylandıktan sonra hazırlanır. Bizim işimiz en iyi enjeksiyon kalıbını üretmektir. Bunun için kendimizi sürekli yeniler, müşterilerimize kapsamlı çözümler sunarız. Son teknolojileri takip ederiz. Firmamız enjeksiyon kalıbı imalatı yanı sıra kalıpların bakımını da yapar.

Plastik Enjeksiyon Kalıp Fiyatları istenilen kalıbın talep formunda bilgilerin incelenmesinden sonra neticelenir. İmalat süresi talep ettiğiniz adede göre değişiklik gösterir. En iyi kalite, hızlı teslimat, kusursuz işçilik ve uygun fiyatlarla bizden teklif almadan karar vermeyin.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM