Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Plastik Parça İmalatı

Plastik Parça İmalatı

Plastik parça imalatı Sakarya Talisman Makine ve Kalıp son teknolojiye sahip firma; yüksek kapasite enjeksiyon makineleri ile tasarımdan imalata kadar tüm proses sürecini gelişmiş kalite kontrol yöntemleri ve profesyonel ekibi ile her model plastik parça imalatı yapar. Ürünlerinizi hammadde seçiminden teslim aşamasına kadar yüksek kalitede hazırlayarak sizlere sunar.

Günlük hayatın her alanında kullanılan ürünlerde plastik kullanılır. Cep telefonu, beyaz eşyalar, arabanızda vs. her sektörün vazgeçilmezi haline gelen plastik parçalar, kullanım amacına göre şekillendirilir. Plastik ürün istenilen ölçü ve ebatlarda, kullanılacak yerin amacına göre tasarlanır, hammadde seçimi yapılır. Nihai süreçte plastik ürün son halini alarak teslime hazır hale gelir.

Firma gelişmiş alt yapısı ile elinizdeki mevcut kalıp veya sıfırdan tasarlanan kalıplar ile istenilen plastik parça üretiminde yüksek talebi rahatlıkla ve kusursuz olarak karşılar. Hemen hemen tüm sektörlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen plastik parçaları talebinize uygun olarak plastik parçaları üretir.

Plastik parça imalatı süreci müşteri talebi ile başlar. Müşteri tarafından istenen parçanın kullanım yeri, ölçüleri ve diğer bilgiler verilir. İmal süreci hammadde seçimi ve tasarım ile

başlar. 3D görselleme ile teknik çizimler hazırlanır. Bu süreçte müşterinin onayı alınır. Herhangi bir sorun yok ise plastik parça kalıbı hazırlanır. Kalıp hazırlama süreci de hassas bir prosesten geçer. Gerekli tüm çalışmalar dijital ortamda yapılır. Asıl kalıp ortaya çıktıktan sonra plastik enjeksiyon makinesinde eriyen hammadde kalıba dökülür ve plastik parça imalatı yapılır. Plastik enjeksiyon makineleri her açılıp kapandığında plastik parça hazır hale gelir. Firma, sipariş aldığı tüm plastik parçaları yüksek kapasitede, kaliteli ve kısa sürede hazırlar ve teslim eder.

İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Ankara, Sakarya yurt içi ve yurt dışı otomotiv sektörü, beyaz eşya sektörü, mobilya sektörü, cam sanayi gibi hemen hemen her sektörün plastik parça imalatı konusunda sizlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Fabrikamızda bulunan plastik enjeksiyon makine parkurumuzla plastik, kauçuk, silikon parça imalatı yüksek kapasite ile üretir. Talisman Makine ve Kalıp plastik enjeksiyon kalıpları, sac metal kalıpları, kauçuk enjeksiyon kalıpları, progresif saç metal kalıpları tasarım ve imalatını yapar.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM