Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Progresif Sac Metal Kalıpları

Progresif Sac Metal Kalıpları

Progresif sac metal kalıpları tasarım ve imalatını; geniş ürün yelpazesini profesyonel ekibi ile gerçekleştiren firma, yurt içi ve yurt dışı progresif kalıp ihtiyacını karşılar. Yüksek teknoloji ve mühendisliğin birleştiği seri üretimi çok sayıda insan gücüne ihtiyaç duymadan en yüksek verimde progresif sac metal kalıplarla yapabilirsiniz.

Bu kalıplar; iş gücü piyasasında insan gücüne ihtiyacı en aza indirerek seri üretim yapabilir, maliyetleri düşürmeye imkan tanır. Otomotiv sektörü, beyaz eşya sektörü, elektronik ve elektrik sektörü, makine sektöründe yaygın olarak kullanılır. Progresif saç metal kalıp imalatı

  • Kesme Kalıbı İmalatı
  • Bükme Kalıbı İmalatı
  • Sıvama Kalıbı İmalatı

Sakarya Talisman Makine ve Kalıp imalatlarını tasarım ve üretimini kendi bünyesinde yapar. Yüksek teknolojilerle üretilen progresif saç metal kalıpları proses boyunca sac metal şerit malzemenin kopmadan şekil verilip kalıp elde edilmesidir. Bu tür progresif kalıplar ile üretim sürecinde zamanı oldukça kısaltarak malzemeden en verimli şekilde faydalanmak esastır. Progresif kalıplarda mümkün olan en seri şekilde üretim yapmak ve ölçü hassasiyeti büyük önem taşır. Makine sektörünün başta olmak üzere üretim sektörünün önemli bir parçası olan progresif sac metal kalıpları imalatı, Talisman Makine ve Kalıp müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm talebi karşılayacak kapasitededir.

Progresif sac metal kalıplar ile minumum insan gücü ile seri üretim yapılır. Burada önemli olan progresif sac kalıplarının tasarım aşamasında sacın doğru yerleşimidir. Firma kalıp tasarımından metal sac şekillendirmek için farklı yazılımlar kullanır. Talisman progresif kalıplar ile çok sayıda seri üretim uygun maliyetlerle yapılır. Çok sayıda parça üretimini yüksek standartlarda yapılmasını mümkün kılar. Mukavemet ve doğruluk standartlarını yüksek oranda karşılayan bu kalıplar, üretim sürecinde ürünlerin kalitesini koruyacak düzeyde üretilir. Tüm proses boyunca progresif kalıplar ile uygun değerlendirme ile en iyi sonuç üretilen son parçada da alınır.

İzmir, Ankara, Konya, Bursa, İstanbul, Sakarya progresif sac metal kalıpları Talisman Makine ve Kalıp uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, en iyi sonuç alınabilen, bakımı kolay ve uygun maliyetli kalıpları profesyonel olarak müşterilerine sunar. Üretmiş olduğu her üründe tedarikçisi olduğu firmalara deneyimleri ile profesyonel katkı sunar. Üretilen ürünlerin katma

değerini arttıracak çalışmalar yapar. Sac metal kalıplar için doğru firma, Talisman Makine ve Kalıp sizlerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM