Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Prototip Parça İmalatı

Prototip Parça İmalatı

Prototip parça imalatı Talisman Makine ve Kalıp özel parça imalatı ile müşterilerimizin taleplerine uygun, yüksek kalite standartlarında imalatlar ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Ürettiğimiz ürünler ile müşterilerimizle proje ortaklığı anlayışı ile çalışarak ürünlerine katma değer sağlamaktayız.

Geniş ürün yelpazesine sahip bir firma olarak prototip metal parça üretimi için kalıp imalatını ve parça üretimini talepler doğrultusunda kısa sürede hazırlıyoruz. Prototip parça imalatı oldukça karmaşık görünse de mekanik çözümlere dayalı parça tasarımları fabrikamızda mühendislerimiz ve profesyonel teknik ekibimizle doğru şekilde yapılır. Prototip parça bütünü oluşturan parçaların birbirleri ile olan bağlantılarını görerek detaylı inceleme imkanı sağlar. Prototip parça üretimi iyi bir mühendislik bilgisi ve tecrübesi gerektirir. Statik ve dinamik alanda tüm yapılan çalışmaların, mühendislik çerçevesinde doğrulanması gerekir. Çünkü tüm parçalar prototipler üzerinden yapılır.

Günümüzde günlük hayatın içerisinde çoğu ürün plastik parçalardan oluşur. Bir parçanın plastik veya metal parçaların üretilmesi için ürünün incelenip tasarım aşamasından nihai

ürüne geçmesine kadar birçok süreçten geçer. Bu süreçlerde mühendislik çözümleri, ileri teknolojiye uygun ekipman, profesyonel işçilik gerekir.

Sakarya Prototip parça imalatı Talisman Makine ve Kalıp süreci prototipi yapılacak parçanın detaylı olarak incelenerek analizi yapılır. Prototip çalışmasını yapacak ekibimiz; alanında uzman mühendislerden oluşur. Endüstriyel tasarıma uygun mühendislik çözümleri ile yapılan analiz ile yol haritası belirlenir. Kalıp, kalıp tasarımı, imalat aşamaları, analizlerin sonucunda farklı özelliklerin belirlenmesi, hangi malzemelerin kullanılacağı, nihai ürün süreci detaylı şekilde planlanır.

Siz değerli müşterilerimize tüm çalışma sonuçları sunularak onay alındığında imalat yapılır. Prototip imalatının amacı üretime geçmeden önce tasarımın üretilebilirliği, tasarımın doğruluğu, modelin kolay montajı, fonksiyonel açıdan yeterliliği rahatlıkla değerlendirilebilir. Ürün geliştirme çalışmaları, Ar-Ge çalışmaları olukça uzun ve pahalı bir süreçtir. Birçok parçanın birleşmesi ile oluşan ürünün; istenilen özellikte olması ve seri üretimin zamanında yapılması çok büyük önem taşır. Prototip parça imalatı tasarımla uyumlu olmalıdır. Prototip p parça imalatından sonra yapılan testler sonucunda değerlendirilip, gerekirse tasarım değişikliği veya üretilebilirlik ile ilgili değerlendirmeler yapılabilir.

İzmir, Bursa, Konya, Ankara, İstanbul olmak üzere yurt içi ve yurt dışı ihtiyacınız olan prototip parça imalatını yüksek kalite standartlarında ve ekonomik fiyatlarla kusursuz olarak yaparak başarılarınıza katkı sunmaya devam ediyoruz.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM