Telefon
Mail
WhatsApp
İnstagram
Sac Metal Kalıp İmalatı ve Baskı

Sac Metal Kalıp İmalatı ve Baskı

Sac Metal Kalıp İmalatı ve Baskı İşleri Sakarya ihtiyaçlarınız için Talisman Makine ve Kalıp son teknoloji ekipman ve deneyimli personelleri ile profesyonel hizmet sunar. Sac metal kalıpları imalatı ve baskı işlemlerinde yüksek kalite anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin hızlı ve uygun fiyatlı çözüm ortağıdır.

Tasarımdan imalata kadar tüm proses süreci hammadde, teknik çizim, üretim ve gerekli testlerin tümünü gerçekleştiren firma, seri üretimde maliyetleri yüksek düzeyde düşüren sac metal kalıp çeşitleri ile tedarikçilerinin ürünlerine katma değer katar.

Sac metal kalıplar birçok parçanın seri üretilmesinde önemli bir rol oynar. Kısa sürede, kaliteli ürünler ile maliyeti düşürür. Bu da ürüne katma değer sağlar. Beyaz eşya sektörü, elektrik-elektronik sektörü, makine endüstrisi, gıda sanayi, otomotiv sektörü, sağlık sektörü gibi çok sayıda sektörün parça üretiminde sac metal kalıp kullanılır. Bu kalıplar uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Progresif kalıp imalatı, sac metal kalıp imalatı için özel yazılımlar kullanılır. Kalıp tasarımının hatasız yapılması çok önemlidir. Çünkü yüksek sayıda üretimin sorunsuz olarak imali, kalıbın hatasız olmasına bağlıdır. Talisman Makine ve Kalıp doğru tasarım ve kalıp imalatı ile şekillendirme, bükme ve kesme işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirir.

 Sac Metal Kalıp tasarımı için teknik resimler 2D ve 3D modellemelerden yararlanılır. Hazırlanan tasarım gerekli testlerden geçirilir, ölçüleri kontrol edilir, hepsinin onaylanmasından sonra imalat başlar. Sac metal kalıp imalatı tamamlandıktan sonra eğer firma isterse baskı hizmeti de Talisman Makine ve Kalıp tarafından verilir.

Her türlü kalıp üretimi yüksek düzeyde teknik bilgi, tecrübe ve yüksek maliyet gerektiren işlemlerdir. Ve çoğu sektörün ana maddesidir. Kalıbın hatalı olması çok sayıda ürünün hatalı çıkmasına neden olur. Bu da istenmeyen bir durumdur. Tam ölçülerinde, hızlı ve uygun fiyatlı kalıplar için profesyonellik gerekir. Sac metal kalıpları ile iş gücü minumuma iner.

Sac pres baskı Ankara İzmir, Bursa, Konya, Sakarya, İstanbul müşterilerimiz tarafından talep edilen numune parçaların kalınlık ve boyutlarına göre yapılır. Her türlü Sac baskı işleri için müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM